Konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że potrafią być osobami odpowiedzialnymi. W ostatnim tygodniu wzięli oni udział w konsultacjach „Strategii RP na Rzecz Młodego Pokolenia”. Inicjatywa ta ma na celu uzyskać świeże spojrzenie oraz pomysły na rozwiązanie najważniejszych wyzwań społecznych i gospodarczych naszego kraju. Młodzież z naszej szkoły w latach ubiegłych nie raz pokazała jak ważna dla niej jest zarówno Mała jak i Duża Ojczyzna. W naszej placówce działa od wielu lat Jednostka Strzelecka, uczniowie nie jednokrotnie aktywnie uczestniczyli w wielu uroczystościach, zarówno państwowych jak i kościelnych.

            W czasie konsultacji, które przeprowadzone zostały w formie zdalnej naszą szkołę reprezentowało kilkudziesięciu uczniów. Podzielili się oni swoimi pomysłami w wielu dziedzinach takich jak gospodarka oraz zwiększenie możliwości rozwoju młodego pokolenia w naszym kraju. Dzięki uczestnictwu młodzież poznała również pomysły swoich rówieśników z terenu całego województwa podkarpackiego, co doprowadzi do podjęcia przez uczniów naszej szkoły kolejnych ciekawych inicjatyw, które przyczynią się do rozwoju naszej Małej jak i Dużej Ojczyzny.     

Czytany 87 razy