Mateusz Bielak

MATEUSZ BIELAKW 2015 roku ukończyłem sędziszowskie liceum na profilu o rozszerzonej matematyce, fizyce oraz informatyce. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że dokonałem właściwego wyboru. W szkole panuje miła i przyjazna atmosfera, można liczyć na pomoc z każdego nauczyciela. Każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ szkoła bardzo dobrze kształtuje na wielu płaszczyznach - artystycznej, sportowej czy przede wszystkim naukowej. Odpowiednio wykwalifikowana kadra nauczycielska przygotowała mnie do matury, dzięki której dostałem się na preferowany kierunek studiów. Obecnie studiuję na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku INFORMATYKA. Miło wspominam chwile spędzone w liceum. Gdybym miał jeszcze raz wybrać szkołę średnią to z pewnością podjąłbym taką samą decyzję.

Więcej w tej kategorii: « Anna Bajorska Mateusz Skaba »