Stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przyznane Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przyznane.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przedstawił listę uczniów, którym przyznano na rok szkolny 2020/2021 stypendia w ramach programu „ Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - na rok szkolny 2020/2021”.

Wśród beneficjentów znaleźli się również uczniowie sędziszowskiego Liceum. W tym roku rekordowa liczba uczniów naszego Liceum została stypendystami. Aż 22 uczniów z różnych klas ma powody do zadowolenia. Przez dziesięć miesięcy roku szkolnego 2020/2021 stypendyści będą otrzymywać wsparcie finansowe. Aby je uzyskać, musieli wykazać się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w zakresie przedmiotów przyrodniczych, języków obcych i matematyki. Dotychczas, w ramach wsparcia finansowego pochodzącego z Funduszy Unii Europejskiej – w naszej szkole przyznano łącznie 108 stypendiów.

Czytany 268 razy

Film-Promocyjny