Ewa Trojan

ewa trojanWybierając  szkołę średnią robimy pierwsze poważne kroki w dorosłe życie.  Ja zdecydowałam się na Liceum Ogólnokształcące z kilku powodów: wspaniała renoma,  kadra,  ciekawe kierunki oraz mnóstwo znajomych, którzy wybrali tę samą szkołę. Uczyłam się w klasie o profilu menadżersko-informatycznym.  Niezapomniana  klasa i przyjaźnie. Niektóre trwają do dnia dzisiejszego. Byłam też przewodniczącą szkoły.

Po  ukończeniu LO wzięłam udział w Programie Au-Pair w Niemczech i przy tej okazji składam podziękowania dla mgr Homy za pomoc w przygotowaniach. Chodzi mi tutaj nie tylko o naukę  języka ale również o pomoc w przygotowaniu  niezbędnej dokumentacji i ciągły kontakt w czasie mojego pobytu w Niemczech, mimo, że już byłam absolwentką LO .

W chwili obecnej jestem magistrem Filologii Germańskiej i  od 3 lat pracuję w prywatnej firmie, w której jednym z moich głównych zadań jest kontakt z klientami w języku niemieckim.  Jeśli miałabym dzisiaj podjąć decyzję odnośnie wyboru szkoły średniej , nie zmieniłabym zdania. Polecam wszystkim !!!!