Sukces ucznia nszego liceum w konkursie fotograficznym

W dniu 5 lutego 2020 r. odbyła się w naszej szkole miła uroczystość wręczenia nagrody Kamilowi Jakubkowi z kl. 1i za zajęcie II miejsca  w konkursie fotograficznym „Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci” zorganizowanego przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz Instytut Pamięci Narodowej.

Uczeń naszej szkoły przygotował pracę dotyczącą bunkrów znajdujących się w miejscowości Ocieka. Oprócz samodzielnie wykonanych fotografii przedstawił on również rys historyczny tych budowli.

Po uroczystym wręczeniu nagrody Pan Dyrektor oprowadził szanownych gości po szkole. Szczególne zainteresowanie wzbudził przepiękny mural znajdujący się w naszej placówce.

Zapraszamy do zwiedzenia wystawy prac nagrodzonych w konkursie, która prezentowana jest w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim do dnia 1 marca 2020 r.