Ogólnopolski konkurs plastyczny oraz fotograficzny dla uczniów klas maturalnych

SZANOWNI PAŃSTWO,

Serdecznie zapraszamy Państwa wychowanków - uczniów klas maturalnych do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. „KRAJOBRAZ WOKÓŁ MNIE" oraz OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM pt. „CZŁOWIEK W KRAJOBRAZIE" organizowanych przez Instytut Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Uczestnicy Konkursu plastycznego wykonują pracę plastyczną w dowolnej technice artystycznej (np. ołówek, kredka, akwarela, akryl) na temat „Krajobraz wokół mnie".

Natomiast Uczestnicy Konkursu fotograficznego mają za zadanie wykonać cykl 3 fotografii w formacie 20x30 cm, realizujących temat „Człowiek w krajobrazie".

Laureaci I, II i III-go miejsca otrzymują indeksy na kierunek Architektura Krajobrazu KUL oraz nagrody rzeczowe. Jedna osoba może wystartować w obu konkursach.

Prace konkursowe wraz z kartami identyfikacyjnymi (odpowiednio załączniki nr 1 lub nr 2) oraz oświadczeniami o samodzielności pracy (załącznik nr 3), o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 4), o zgodzie na wykorzystanie wizerunku autora oraz zwycięskiej pracy (załącznik nr 5) i klauzulą informacyjną (załącznik nr 6) prosimy przesłać na adres:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Instytut Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu

ul. Konstantynów 1H, 20-708 LUBLIN

z dopiskiem „KONKURS PLASTYCZNY" lub „KONKURS FOTOGRAFICZNY"

(w konkursie fotograficznym pracę przesyłamy także pocztą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

do dnia 16 MARCA 2020 roku. Decyduje data stempla pocztowego.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 23 MARCA 2020 roku.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, której termin zostanie ogłoszony wraz z wynikami konkursu. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

Regulaminy konkursów, kartę zgłoszenia oraz oświadczenia przesyłamy w załączniku poniżej oraz można je pobrać ze strony Instytutu Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu (www.kul.pl/iak)

W sprawach konkursu prosimy kontaktować się z Komitetem Organizacyjnym:

dr inż. Ewa Mackoś-Iwaszko (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), dr Joanna Renda (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

z wyrazami szacunku

w imieniu organizatorów Konkursu