Wizyta młodej autorki Eweliny Seroki w naszym liceum Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ubiegłym tygodniu odwiedziła nas młoda autorka, Ewelina Seroka (Evelyn Core), która jest absolwentką naszego Liceum. Już w czasach szkolnych dużo pisała, głównie opowiadania i pamiętniki, ale raczej do szuflady. Potem publikowała sporo w Internecie, ale wydanie książki pozostawało w sferze marzeń. Jedno z wydawnictw zaproponowało jej udział w konkursie na powieść i tym sposobem wypłynęła na szersze wody. Jej praca została nagrodzona wyróżnieniem, co umożliwiło jej wydanie książki. Nosi ona tytuł „Anielskie sidła miłości” i jest do kupienia w najpopularniejszych księgarniach. Powieść autorstwa Evelyn Core zebrała dobre recenzje i jest, być może, początkiem kariery jej autorki, która specjalnie dla nas podpisała egzemplarz książki do szkolnego zbioru bibliotecznego.

Pozdrawiamy serdecznie, cieszymy się ogromnie i życzymy realizowania dalszych marzeń i planów literackich.

Czytany 98 razy

Film-Promocyjny