Podsumowanie sportowej LICEALIADY za rok 2017/18

10 października 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbyło się powiatowe podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za poprzedni rok szkolny w kategorii LICEALIADY - cyklu rozgrywek sportowych aranżowanych przez Szkolny Związek Sportowy z różnych dyscyplin. Zawody organizowane były zgodnie z Kalendarzem Szkolnych Imprez Sportowych na rok szkolny 2017/2018.

Głównym punktem spotkania było nagrodzenie zwycięzców. Szkoły, które zdobyły za ten okres najwyższe miejsca w klasyfikacji sportowej na szczeblu powiatowym otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody, które wręczył Starosta Powiatu – Pan Witold Darłak.

Klasyfikacja generalna szkół:
I miejsce – Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach – 36 pkt
II miejsce – Zespół Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp. – 34 pkt
III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. – 33 pkt
IV miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Ropczycach – 31 pkt
V miejsce – Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach – 25 pkt