Występ naszych uczennic w Konkursie Kolęd Obcojęzycznych

17 stycznia 2019 r. dwie nasze uczennice: Aleksandra Pieja z klasy 2a i Jowita Nykiel z klasy 2d uczestniczyły w IV Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych jaki miał miejsce w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie. W pięknej, wypełnionej publicznością auli, o godzinie 10:00, rozpoczęły się przesłuchania, przez 5-osobowe jury, 21 wykonawców w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Dźwięki kolęd rozbrzmiewały w czterech językach: angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Nasze uczennice wyśpiewały w języku angielskim: Ola kolędę It Came Upon the Midnight Clear, a Jowita kolędę O holy night, którą wywalczyła II miejsce. Dziękujemy Oli i Jowicie za rozsławianie imienia naszej szkoły w środowisku, a opiekunkom pani Annie Dziurze i pani Aldonie Homie za przygotowanie uczennic.