Targi Edukacyjne "EduSalon 2019"

5 marca 2019 roku uczniowie sędziszowskiego Liceum z klasy 2c i 2b pod opieką nauczycieli, pani prof. Anny Marć, pani prof. Iwony Flis oraz organizatora, pana prof. Grzegorza Pacha, wzięli udział w XIV Podkarpackich Targach Edukacyjnych EduSalon, organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. W Targach swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały renomowane uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy.

Uczniowie mogli ponadto skorzystać z porad psychologów i doradców zawodowych, jak również odwiedzić stoiska firm biorących udział w Europejskich Targach Pracy, imprezie towarzyszącej Targom Edukacyjnym. Udział w Targach na pewno pomoże licealistom podejmować właściwe decyzje dotyczące dalszego rozwoju zawodowego.