Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

W załączniku zamieszczono do pobrania Wykaz podręczników jakie będą stosowane w szkole w roku szkolnym 2019/2020 w wersji dla liceum 3-letniego oraz 4-letniego.

ERRATA:

- w Wykazie podręczników dla liceum 4-letniego, w podręczniku do JĘZYKA NIEMIECKIEGO zamieszczono tytuł: „Exakt plus 1” język niemiecki dla szkół podstawowych Giorgio Motta. Poprawna nazwa to „Exakt plus 1” język niemiecki dla szkół ponadpodstawowych Giorgio Motta,

- w Wykazie podręczników dla liceum 4-letniego, w podręczniku do BIOLOGII, w kolumnie poziom rozszerzony zamieszczono tytuł: „Biologia na czasie 1” podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Wydawnictwo Nowa Era, M. Guzik, R. Kozik. Poprawna nazwa to „Biologia na czasie 1” podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Wydawnictwo Nowa Era, M. Guzik, R. Kozik..

W załączniku znajduje się plik już poprawiony.