Uzupełnienie do wykazu podręczników na rok szkolny 2019/2020

W WYKAZIE PODRĘCZNIKÓW DLA LICEUM 4-LETNIEGO:

ZMIENIONO: podręcznik do Edukacji dla bezpieczeństwa dla klasy I na „Żyję i działam bezpiecznie”. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Wyd. Nowa Era. Nr dopuszczenia: 960/2019, autor: Jarosław Słoma. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej.

DODANO: podręcznik do Plastyki dla klasy I pt. „Spotkania ze sztuką”. Nr dopuszczenia: 1009/2019, autorzy: Natalia Mrozkowiak, Marta Ipczyńska. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej.

W WYKAZIE PODRĘCZNIKÓW DLA LICEUM 3-LETNIEGO:

DODANO: podręcznik do Edukacji dla bezpieczeństwa dla klasy I pt. „Żyję i działam bezpiecznie”. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadgimnazjalnych. Wyd. Nowa Era. Nr dopuszczenia: 426/2012/2015, autor: Jarosław Słoma. Podręcznik dla szkoły ponadgimnazjalnej.

W załączniku znajdują się pliki już poprawione.