Profesor Grzegorz Pach Nauczycielem, Pedagogiem i Wychowawcą Roku 2019/2020 Wyróżniony

(1 głos)

Profesor Grzegorz Pach Nauczycielem, Pedagogiem i Wychowawcą Roku 2019/2020 Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

W czwartek 2 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu ,,Nauczyciel, Pedagog, Wychowawca Roku”. W jego trzeciej edycji Kapituła Konkursu postanowiła przyznać Tytuł nauczycielom: w kategorii szkół podstawowych Pani Barbarze Jałmużnie - nauczycielowi języka polskiego i opiekunowi szkolnego teatru ,,Bajka'', działającego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach, oraz w kategorii szkół ponadpodstawowych Panu Grzegorzowi Pachowi – nauczycielowi chemii w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Małopolskim, inicjatorowi wielu edukacyjnych działań: konkursów, wyjazdów, laboratoryjnych zajęć  i uniwersyteckich wykładów; niezwykle lubianemu przez uczniów i cenionemu przez współpracowników.

Wyróżnieni nauczyciele odebrali gratulacje z rąk Pani Bernadety Frysztak Wicestarosty Powiatu Ropczycko–Sędziszowskiego. Organizatorem konkursu jest Dyrektor Pani Agnieszka Nazimek i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ropczycach.

Serdecznie gratulujemy panu prof. Pachowi i życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów.