Konferencja naukowa i konkurs „Odnawialne Źródła Energii” Wyróżniony

7 marca 2024 r. sędziszowscy licealiści wzięli udział w konferencji naukowej „Odnawialne Źródła Energii – technologie, innowacje, środowisko” zorganizowanej przez Katedra Ochrona Środowiska Akademia Tarnowska. Uczestnicy spotkania zapoznali się z aktualnymi zagadnieniami z zakresu technologii i innowacyjnych rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz ich wpływu na środowisko.
Konferencji towarzyszył konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych województw małopolskiego i podkarpackiego na najlepszy plakat naukowy dotyczący odnawialnych źródeł energii. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni. Pierwsze miejsce zajął Sławomir Pazdan z klasy 2b, a drugie miejsce Gabriela Klimek i Nikola Pośko z klasy 2c. Serdecznie gratulujemy.