Uroczystość Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego Wyróżniony

4 września 2023 roku Mszą Świętą o godzinie 8.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sędziszowie Małopolskim społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. rozpoczęła kolejny rok szkolny 2023/2024. Następnie uroczystości zostały przeniesione do budynku szkoły, gdzie jak co roku uczniowie w części artystycznej wspominali tragiczne wydarzenia naszej historii sprzed 84 lat – wybuch II wojny światowej. Dyrekcja Szkoły w swoich przemówieniach przywitała uczniów wracających z wakacyjnego odpoczynku – w sposób szczególny uczniów klas pierwszych, którzy tak licznie postanowili związać swoją edukacyjną przygodę z Naszym Liceum. Zostało złożonych wiele życzeń dotyczących przyszłości młodzieży i zaprezentowano wiele kierunków i możliwości rozwoju uczniów na różnych płaszczyznach. Po przerwie wakacyjnej nastał czas na powrót do Liceum i na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności.