Katarzyna Wojnarowska

Katarzyna WojnarowskaNazywam się , uczyłam się w klasie biologiczno-chemicznej. Sędziszowskie liceum ukończyłam w 2016 roku pomyślnie zdana maturą. Do ostatniego momentu nie byłam pewna, którą szkołę średnią wybiorę. Na LO w Sędziszowie Młp. zdecydowałam się w zasadzie bez przekonania. Teraz z perspektywy czasu wiem, że był to najlepszy możliwy wybór. Podczas nauki w sędziszowskim liceum należałam do Licealnego Teatru Muzycznego, który jest jednym z najwspanialszych źródeł moich licealnych wspomnień. Miałam również przyjemność brać udział w Festiwalach Piosenki Obcojęzycznej i konkursach historycznych organizowanych przez 21. Brygadę Strzelców Podhalańskich. Niezastąpieni profesorowie, którzy wymagali, ale i wspierali, oraz przyjaciele, których nie sposób zapomnieć. Wszyscy ludzie w tej szkole tworzą atmosferę, której nikt i nic nie jest w stanie zastąpić. Obecnie studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Rzeszowskim i z pewnością mogę powiedzieć, że gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę średnią, nie zawahałabym się ani przez chwilę, wybrałabym LO w Sędziszowie!