Dawid Szajnowski

dawidszajnowskiDo sędziszowskiego LO uczęszczałem w latach 2012-2015. Uczyłem się na profilu o rozszerzonej: matematyce, geografii i j. angielskim. Czasy liceum wspominam bardzo przyjemnie ze względu na wiele ciekawych aktywności jakie oferuje ta szkoła, np. Licealny Teatr Muzyczny, którego członkiem byłem w roku szkolnym 2013/2014. Sędziszowski ‘ogólniak’ bierze również udział w wielu projektach wymian i współpracy międzynarodowych.

Na profilu menadżerskim poszerzyłem swoją wiedzę o geografii jak i również moje umiejętności matematyczne, dzięki czemu bez problemu zdałem maturę. Ponadto wysoki poziom nauczania j. angielskiego wsparty dodatkowymi zajęciami oraz możliwością sprawdzenia się w praktyce(projekty międzynarodowe) pomogły mi w zdaniu matury z j. angielskiego na bardzo wysokim poziomie zarówno w zakresie podstawowym jak i rozszerzonym. Dzięki bardzo dobrym wynikom z matury zostałem przyjęty na „University of West London” gdzie obecnie studiuje kierunek „Airline and Airport Management” i poszerzam swoje zainteresowania.

Wszystkim uczniom zastanawiającym się nad wyborem szkoły średniej gorąco polecam Sędziszowskie LO !

Więcej w tej kategorii: « Monika Wojnarowska Patrycja Kopala »