Drużynowy ZS Michał Śliwa

michal sliwaDrużynowy ZS Michał Śliwa, uczęszczałem do LO w latach 2008-2012, do klasy o profilu mat-fiz-inf. W szkole rozpocząłem swoją przygodę w ZS "Strzelec", w którym działam do dziś.

Trzy lata liceum były jednymi z lepszych które przeżyłem. Liceum w Sędziszowie daje oprócz dobrego zaplecza pedagogicznego także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie uważam by uczęszczanie do renomowanych szkół w dużych miastach dawało większe możliwości niż  te które można dostać w Sędziszowie. To od uczniów zależy czy zdadzą dobrze maturę, czy nauczą się czegoś ciekawego, czy będą się rozwijać w swoich zainteresowaniach. Szkoła ma tylko pomagać i strzec ucznia w drodze do dorosłego życia, a Liceum Ogólnokształcące właśnie taką funkcję pełni perfekcyjnie. Po skończeniu szkoły średniej studiuje na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne i zawsze miło wspominam moją byłą szkołę.