Rafał Śliwa

rafal sliwaPodoficer Policji, uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w latach 2003-2006 do klasy o profil matematyczno-informatycznym. Zawodnik i działacz klubu siatkarskiego UKS „Tęcza” Sędziszów Młp. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp. podjął studia  I stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Po uzyskaniu tytułu licencjata, kontynuował naukę na UR na studiach II stopnia uzyskując w 2011 roku tytuł magistra wychowania fizycznego i instruktora piłki siatkowej. Mimo wyższego wykształcenia skończył na ulicy… :)

Bardzo mile wspominam lata spędzone w murach sędziszowskiego LO. Każdy jest kowalem swojego losu i nie ważne jest, czy uczy się w renomowanym Rzeszowskim Liceum czy w Sędziszowskim. Jeżeli komuś zależy na poszerzaniu swojej wiedzy oraz zainteresowań, to będzie się uczył niezależnie od tego, jaką szkołę wybrał. Atmosfera panująca w LO była sprzyjającą w nauce, jak również w zawieraniu przyjaźni, a w moimi wypadku i miłości. W związku z moimi zainteresowaniami najbardziej podobało mi się zaplecze sportowe szkoły z dużą halą sportową, na której to wylewało się litry potu na zajęciach WF, jak również na treningach. Jeśli miałbym dzisiaj wybrać ponownie szkołę średnią, jeszcze raz wybrałbym sędziszowski ogólniak.

Więcej w tej kategorii: « Sylwia Jakubowska Bartosz Lazarowicz »