Joanna Jałowiec

joanna jalowiecLata spędzone w sędziszowskim liceum mogę spokojnie zaliczyć do jednych z najlepszych w moim życiu. Wiele się tam nauczyłam, ale przede wszystkim poznałam niesamowitych ludzi, z którymi przeżyłam cudownej chwile, pozostaną w mojej pamięci na zawsze. Uczęszczałam do klasy Politechnicznej czyli mat-inf-fiz, wychowawcą mojej klasy była nauczycielka matematyki mgr Alfreda Trzyna. Muszę przyznać, że trafiłam do najlepszej klasy, jaką mogłam sobie wymarzyć. Doskonała kadra nauczycielska, oraz warunki jakie oferowała nam sama szkoła pozwalały osiągnąć wysokie wyniki w nauce a co za tym idzie główny cel - jak najlepiej zdana matura. Atmosfera jaką budowali pracownicy jak i sami uczniowie sprzyjała radości każdego spędzonego tam dnia. Nauka w sędziszowskim liceum była dla mnie bardzo dobrym wstępem na studia, nie miałam problemu z dostaniem się na wybrany kierunek, jak z samym studiowaniem. Obecnie jestem studentką Finansów i Rachunkowości na Politechnice Rzeszowskiej.

Więcej w tej kategorii: « Mirosław Kazior Sylwia Jakubowska »