Kamil Frączek

kamil fraczekLiceum w Sędziszowie było jednym z najlepszych wyborów na ścieżce mojej edukacji. Życzliwość nauczycieli oraz innych pracowników szkoły umożliwiła mi rozwijanie nie tylko moich planów związanych z edukacją, ale także moich hobby, jakim jest śpiew oraz sfera artystyczna. Na zawsze zapamiętam konkursy, podczas których reprezentowałem sam lub z przyjaciółmi Liceum oraz atmosferę podczas przygotowań do nich. Pomoc nauczycieli było wtedy bardzo potrzebna, a na jej brak nigdy nie mogłem narzekać.

Z przyjemnością wspominam również epizod w Licealnym Teatrze Muzycznym który jest fenomenalnym przedsięwzięciem. W naszym "ogólniaku" poznałem mnóstwo przyjaciół, z którymi w dalszym ciągu mam kontakt, choć rozjechaliśmy się po całym kraju, szukając choć trochę podobnej "licealnej atmosfery" w szkołach wyższych. Ale czy to możliwe? Myślę, że to, co było w sędziszowskim Liceum, nigdy się nie powtórzy. Z przykrością opuściłem progi ogólniaka jako absolwent, ale chętnie do niego powracam. p.s. Kamil pozdrawia Pana Grzegorza Pacha.

Więcej w tej kategorii: « Damian Marciniec Michał Mazek »