kredyty bez bik

Rusza VI plebiscyt na najlepszego sportowców powiatu ropczycko-sędziszowskiego za rok 2019

Dział: Aktualności
Czytany 84 razy

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania w organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach VI edycji Plebiscytu Sportowego.

Ruszył VI Plebiscyt Najlepszych Sportowców naszego powiatu. Koleżanka z naszej szkoły z klasy 1H, Faustyna Gondek została nominowana w kategorii "Talent Roku".
Faustyna od trzech lat trenuje sumo i ma na koncie sporo nawet międzynarodowych sukcesów w tym wicemistrzostwo Europy. W tym roku stara się o miejsce w kadrze kraju, aby reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata. Zasługuje na wygraną!
Głosy można oddać bezpłatnie, link znajdziecie na stronie naszej szkoły. Dodatkowo na oficjalnej gali zostanie przeprowadzone losowanie i każdy głosujący ma szansę na zdobycie nagrody pieniężnej. W imieniu Faustyny dziękuję za każdy głos.

Link do strony Starostwa z plebiscytem

Oceń ten artykuł
(1 głos)