kredyty bez bik

Ruszyła sprzedaż biletów miesięcznych na autobusy kursujące w naszym powiecie!

Dział: Aktualności
Czytany 652 razy

      Starostwo Powiatowe informuje, że w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym operatorzy transportu osobowego działający na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego rozpoczęli z dniem 19 sierpnia 2019 r. operację sprzedaży biletów miesięcznych.

Firma Ogro-Trans prowadzi sprzedaż biletów w dawnej kasie biletowej Arriva na Dworcu Autobusowym w Ropczycach, ul. Zielona 2 od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:20 do 16:00. W dniach 29 i 30 sierpnia kasa będzie czynna do godziny 19:00, w sobotę 31 sierpnia w godzinach 8:00 - 14:00. W dniach 2 - 6 września 2019 r. kasa będzie czynna od 6:20 do 16:00 lub do czasu obsłużenia wszystkich pasażerów. Zostaną również uruchomione mobilne punkty sprzedaży w wybranych miejscowościach powiatu o czym będziemy informować. Firma prowadzi komunikację w kierunkach: Blizna, Borek Mały, Broniszów, Brzeziny, Mała, Nawsie, Niedźwiada, Ocieka, Paszczyna, Wielopole Skrzyńskie, Wiśniowa, Wola Ociecka, Zdżary.

Firma Bąk-Travel prowadzi sprzedaż biletów w Sędziszowie Młp. w dawnym punkcie sprzedaży Arriva w sklepie "Słoneczko", ul. Rynek 14 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00, w sobotę 31 sierpnia w godzinach 8:00 - 14:00. W dniach 2 - 6 września 2019 r. kasa będzie czynna od 7:00 do 16:00. Firma prowadzi komunikację w kierunkach Będziemyśl, Bystrzyca, Gnojnica, Iwierzyce, Klęczany, Nockowa, Olchowa, Szkodna, Zagorzyce.

Bilety będą wzajemnie honorowane w autobusach obu firm (możliwe będą przejazdy z biletami zakupionymi w jednej firmie w autobusie drugiej firmy), ale zakup będzie możliwy tylko w kasie przewoźnika obsługującego dany kierunek – jak podano wyżej.

PKS Dębica S.A informuje, iż sprzedaż biletów miesięcznych prowadzona będzie w kasie Dworca w Ropczycach przy ul. Zielonej 2. Kasa dworca otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:15 w okienku oznaczonym KASA PKS DĘBICA. PKS
Dębica świadczy komunikację na trasach: Nawsie, BrzeZIny, Strzyżów, Kamionka, Wola Ociecka, Ruda, Czarna Sędziszowska, Mała, Niedźwiada, Gnojnica, Broniszów, Brzezówka, Dębica i Rzeszów.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)