kredyty bez bik

Zaproszenie na roczny wolontariat w Niemczech lub w Wielkiej Brytanii

Czytany 391 razy

        Stowarzyszenie Aktion Sühnezeichen Friedensdienste zaprasza chętnych do wyjazdu na 12-miesięczny wolontariat (od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2020) do Wielkiej Brytanii lub Niemiec!

W jakich projektach? Wolontariusze pracują w projektach edukacyjnych z dziedziny historycznej i politycznej, w miejscach pamięci, z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji społecznej.

Kiedy? Wolontariat zaczyna się 1 września 2019 i kończy 31 sierpnia 2020.

Co zapewniamy? 100% kosztów zakwaterowania i kosztów podróży w obydwie strony, ubezpieczenie zdrowotne, wyżywienie, kieszonkowe, seminaria i szkolenia, regularny kontakt z pracownikiem ASF z Londynu /Berlina / Polski, wsparcie mentora.

Jakie mamy wymagania dla kandydatów? Powinieneś/powinnaś: mieć przynajmniej 18 lat; nie być obojętnym na tematykę polityczną i społeczną; być elastycznym/elastyczną i otwartym/otwartą w kontaktach interpersonalnych; szanować inne kultury i poglądy; znać język angielski lub niemiecki (zależnie od kraju, w którym chcesz pracować); być gotowym/gotową do pracy na rzecz projektu i na nowe ciekawe wyzwania.

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: 31 stycznia 2019 r.

 

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji!

Kontakt: p. prof. A. Homa

 

Obrazek1

 

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)