kredyty bez bik

Sukcesy naszych uczniów na Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej

Dział: Aktualności
Czytany 476 razy

        20 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiercanach odbył się XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej pod nazwą „Chcę Panu śpiewać”. Uczestniczyli w nim uczniowie z okolicznych szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Ich występy oceniane były przez jury w składzie: brat Wiesław Marzec, redaktor radia VIA - pan Tomasz Wołoszyn i pan Krzysztof Prucnal.

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Perlik z klasy 1b, Daria Bryda z 1c, Paulina Gnacek z 1d, Aleksandra Pieja z 2a, Martyna Andreasik z 2c, Katarzyna Góra z 2c, Marcelina Mądro z 2c, Karolina Misiorek z 2c, Paulina Bębynek z 3d oraz Krystian Kot z 3d.

Gdy wystąpienia uczestników przeglądu dobiegły końca, komisja rozpoczęła burzliwe obrady. W ich trakcie udało się wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W kategorii „Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – występ indywidualny” uczniowie naszego liceum okazali się bezkonkurencyjni. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Pieja z utworem Oceany, drugie – Paulina Gnacek, a trzecie – Patrycja Perlik. W kategorii „Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – występ zespołowy” Paulina Bębynek i Marcelina Mądro z utworem Schowaj mnie również odniosły sukces, zajmując pierwsze miejsce.

Koncert laureatów połączony z wręczeniem nagród odbędzie się w niedzielę 25 listopada w kościele parafialnym w Bystrzycy o godz. 15:00.

 

plakat

Oceń ten artykuł
(4 głosów)