SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM URZĘDU SKARBOWEGO

ImageW dniach 13 i 17 stycznia 2014 roku w Liceum Ogólnokształcący w Sędziszowie Młp. odbyły się spotkania uczniów klas trzecich z przedstawicielem Urzędu Skarbowego w Ropczycach. Spotkania prowadził pan Krzysztof Filipek Kierownik Działu Obsługi Klienta Urzędu Skarbowego w Ropczycach.

Spotkanie miało charakter edukacyjno – szkoleniowy. W czasie jego trwania została uczniom pokazana aplikacja do samodzielnego wypełniania zeznań podatkowych. Podczas omawiania prezentacji multimedialnej zostały pokazane różne opcje i możliwości internetowej aplikacji, najczęściej popełniane błędy i problemy przy wypełnianiu formularzy PIT.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, poznania stanowiska pracy pracownika Urzędu Skarbowego.

mgr Marta Lalicka - Saj