kredyty bez bik

Nasze "Złotka" trzecie w półfinałach wojewódzkiej Liecaliady

Dział: Aktualności
Czytany 384 razy

W czwartek, 8.03.2018r. siatkarki z naszej szkoły w składzie: Kinga Jaszczyszyn 3BC, Gabriela Jaworska 2B, Aleksandra Maciołek 2B, Karolina Majka 1C, Natalia Pałka 3C, Martyna Paśko 1C, Anna Twardowska 2B, Karolina Wozowicz 2B, zmierzyły się w meczu półfinałowym z drużynami ze Stalowej Woli i Tarnobrzega. Po zwycięskich meczach na szczeblu powiatowym i rejonowym, w czwartkowym starciu zabrakło przysłowiowego szczęścia. W meczu z drużyną tarnobrzeską prowadząc w secie decydującym (Tie-break-u) 13:11 ostatecznie nasze zawodniczki zostały pokonane wynikiem 17:15. Mimo przegranej, jest to historyczny sukces. Fakt dotarcia do rozgrywek na szczeblu PÓŁFINAŁOWYM wśród drużyn o najwyższej młodzieżowej klasie sportowej, zasługuje na ogromne uznanie. O tym, że awans ten nie był przypadkowy świadczy wynik meczu. Nasze siatkarki zaprezentowały siatkówkę na najwyższym, młodzieżowym poziomie, wyróżniając się ogromnym zaangażowaniem, zgraniem i determinacją. Mamy nadzieję, że za rok uda się im awansować nie tylko do pół-, ale również i ogólnopolskiego finału.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)