kredyty bez bik

NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dział: Aktualności
Czytany 490 razy

W dniu 8 grudnia 2017 r. uczniowie naszego liceum wzięli udział w niekonwencjonalnej lekcji języka angielskiego, a wszystko to za sprawą teatru „Wild West” z Krakowa, który dostarczył nam wielu wrażeń prezentując spektakl w języku angielskim (z udziałem native speaker’a) zatytułowane „The Night in” .

"The Night In" to komedia o ojcu i synu. Leo niespodziewanie umawia ojca (wdowca) na randkę w ciemno. Z początku Mark się nie zgadza, ale zmienia zdanie pod warunkiem, że syn przygotuje go do tego wyjścia. Podczas rozważania nad tym jak spotkanie będzie wyglądało, dwaj bohaterowie uczą się czegoś o życiu i o sobie nawzajem. Mark nabiera pewności siebie, a Leo zaczyna dostrzegać, jakie wartości naprawdę liczą się w relacjach międzyludzkich.

Poruszający temat, bardzo jasny i sugestywny przekaz, a także wspaniała gra aktorów, pełna humoru akcja, ciekawe dialogi to wszystko przyczyniło się do pozytywnego odbioru i zainteresowania spektaklem. Po zakończonym przedstawieniu odbyło się spotkanie i rozmowa z aktorami w języku angielskim. Udział w tym spektaklu dał nam możliwość nie tylko doświadczenia doskonałej gry aktorskiej, ale również sprawdzenia swoich umiejętności językowych w niekonwencjonalnej formie, jaką niewątpliwie jest sztuka teatralna.

Oceń ten artykuł
(1 głos)