Projekt Młodzi Głosują w sędziszowskim liceum

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej prowadząc działania upowszechniające wiedzę i postawy obywatelskie organizuje ogólnopolską akcję Młodzi Głosują.  Projekt polega na informowaniu o zasadach i znaczeniu wyborów oraz przygotowaniu w szkołach głosowania. W poniedziałek 19 października w całej Polsce uczniowie z 1614 gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w wyborach parlamentarnych. Również nasze liceum było zaangażowane w akcję. Bardzo wysoka frekwencja (ok. 79%) pokazała, że problem bierności i brak zainteresowania życiem publicznym nie dotyczy naszej młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z przebiegu głosowania. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości 26 października.