kredyty bez bik

ROCZNY WOLONTARIAT DLA ABSOLWENTÓW LO W NIEMCZECH I WIELKIEJ BRYTANII

Czytany 863 razy

 

Stowarzyszenie Aktion Sühnezeichen Friedensdienste zaprasza chętnych do wyjazdu na 12-miesięczny wolontariat (od 1 września 2017 do 31 sierpnia 2018) do Wielkiej Brytanii lub Niemiec!


W jakich projektach? Wolontariusze pracują w projektach edukacyjnych z dziedziny historycznej i politycznej, w miejscach pamięci, z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji społecznej, poszkodowanymi w okresie II wojny światowej, uchodźcami.

Kiedy? wolontariat zaczyna się 1 września 2017 i kończy 31 sierpnia 2018.


Co zapewniamy? 100% kosztów zakwaterowania i kosztów podróży w obydwie strony, ubezpieczenie zdrowotne, wyżywienie, kieszonkowe, seminaria i szkolenia, regularny kontakt z pracownikiem ASF z Londynu /Berlina / Polski, wsparcie mentora.


Jakie mamy wymagania dla kandydatów? Powinieneś/powinnaś - mieć przynajmniej 18 lat; - nie być obojętnym na tematykę polityczną i społeczną; - być elastycznym/elastyczną i otwartym/otwartą w kontaktach interpersonalnych; - szanować inne kultury i poglądy; - znać język angielski lub niemiecki (zależnie od kraju, w którym chcesz pracować); - być gotowym/gotową do pracy na rzecz projektu i na nowe ciekawe wyzwania.

 

TERMIN ZGŁASZANIA: DO 14 LUTEGO 2017 !!!

Oceń ten artykuł
(9 głosów)