Komunikat Wyróżniony

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. (Dz.U.26.03.2021r, Poz.561)ogranicza się funkcjonowanie  publicznych  m.in. szkół ponadpodstawowych. Zajęcia w szkole są realizowane z wykorzystaniem metod  i technik kształcenia na odległość. Podstawową formą prowadzenia zajęć dydaktycznych w w/w okresie są metody zdalne (na odległość). W klasach maturalnych z przedmiotów, z których młodzież zdaje maturę możliwe są konsultacje bezpośrednie w małych grupach. W przypadku uczniów, którzy nie modą realizować zajęć w domu  na ich wniosek organizowane są zajęcia zdalne z budynku LO. Uczniowie z dysfunkcjami na wniosek ich rodziców/opiekunów mają organizowane zajęcia w szkole.

Przypominam, że w dniach 1 kwiecień (czwartek) do 6 kwietnia 2021r. (wtorek) włącznie trwa przerwa świąteczna i w tych dniach nie ma obowiązkowych zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Jan Flisak

Dyrektor Liceum