kredyty bez bik

Eszkoła - aplikacje do zdalnego nauczania Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 3770 razy

Uczymy w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne.

vulcan edziennik

Aplikacja Vulcan UONET+ to wszechstronne narzędzie do komunikoweania się pomiedzy uczniami, nauczycielem i rodzicami. Oprócz informacji o ocenach i nieobennościach, umożwlia przekazywanie wielu wiadomości niezbędnych podczas prowadzenia zdalnych lekcji.

 

ms teamsMicrosoft Teams to komunikator internetowy wyposażony w szereg niezwykle przydatnych narzędzi ułatwiających pracę w grupie.

Aplikacja pozwala nie tylko na wysyłanie wiadomości do danej klasy. Umożliwia również udostępnianie informacji wybranym użytkowników, jak również rozmowę z poszczególnymi osobami indywidualnie. Poza opcją czatu tekstowego, narzędzie umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji, do których można dołączyć nie tylko po uruchomieniu programu na komputerze, ale także na urządzeniu przenośnym.

moodle

Moodle to popularny system zarządzania kształceniem (LMS), innymi słowy - oprogramowanie do  nauczania zdalnego. Umożliwia publikowanie treści i porowadzenie lekcji, kontakt uczniiów z nauczycielem oraz pracę w wirutalnej klasie.

 

zoom

Zoom to bardzo popularna i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS). Umożliwia przeprowadzanie nauczania i szkoleń online a w przypadku firm oraz instytucji prowadzenie wideokonferencji. 

 

rekrutacja 2020 21W roku szkolnym 2020/21 rekrutacja do klas pierwszysch odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie. W portalu kandydata znajdziesz wszystkie niezbedne informacje o ofercie dydaktycznej szkoły oraz sposobie skałdania dokumentów.

 

Informacja o przetwarzaniu danych w związku z nauczaniem zdalnym

 

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)