kredyty bez bik

Realizacja projektu ERASMUS+. Forum na Łotwie Wyróżniony

Czytany 233 razy

      Za nami drugi etap realizacji projektu Erasmus+ “Wspólne działania na rzecz integracji społecznej”  2019-2021, w którym uczestniczy nasz szkoła. W dniach 2-5 marca b.r. w Cesis (polskie Kieś, Łotwa) odbyło się spotkanie projektowe, na którym przedstawiciele łotewskich i hiszpańskich szkół partnerskich rozmawiali o ważnych aspektach życia społecznego i kulturalnego w ich krajach. Pracy młodych uczestników projektu przyglądali się obserwatorzy (nauczyciele) z Norwegii, Rumuni oraz Polski, naszą szkołę reprezentował pan prof. Damian Liwo, nauczyciel języka angielskiego.

Zajęcia edukacyjne prowadzone głównie przez przedstawicieli władz miasta Cesis dotyczyły form aktywności młodzieży w życiu społecznym. Uczestnicy projektu uczestniczyli także w warsztatach z gotowania i tańca. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia zabytków miasta, a wśród nich przede wszystkim wielu świetnie zachowanych średniowiecznych budynków.

Oceń ten artykuł
(1 głos)