Kiermasz używanych podręczników szkolnych Wyróżniony

Informujemy, że w dn. 1-8 września 2021 w naszej szkole tradycyjnie odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych.

Uczniowie, którzy chcą odsprzedać swoje podręczniki kolegom i koleżankom z młodszych klas proszeni są o umieszczenie następujących informacji na okładce: imię, nazwisko, klasę ucznia sprzedającego książkę oraz cenę. Proszę podać nr telefonu do kontaktu z kupującym.

Podręczniki można składać na wyznaczony stół, który znajduje się na korytarzu przy gabinecie pielęgniarki szkolnej.

Informacja dla kupujących!

Stosując się do wytycznych MEiN, MZ i GIS pamiętaj o tym, aby:

• książki przeglądać w założonych jednorazowych rękawiczkach lub po zdezynfekowaniu rąk
  • pieniądze za zakupione podręczniki przekazuj bezpośrednio sprzedającym lub przekaż w zamkniętej kopercie z podpisem: dla kogo do portierni szkolnej

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.