Rozpoczęcie roku szkolnego 2021\2022 Wyróżniony

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice zapraszamy 1 września 2021r. na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22.

Harmonogram inauguracji roku szkolnego 2021/22 w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.:

8:00  Msza Św. w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.

9:15  Spotkanie uczniów klas pierwszych z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.

9:10  Spotkanie uczniów klas drugich i trzecich z wychowawcami w wyznaczonych pracowniach Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.

Wejście na halę odbywać się będzie wg następującego porządku:

Klasy 1a i 1b:   wejście bezpośrednio do hali z parkingu południowego

Klasa 1c i 1d:    wejście boczne do szkoły od strony parkingu północnego

Wejście do budynku Liceum dla klas drugich i trzecich: wejście główne

WAŻNE:

• Wszyscy uczniowie, rodzice i goście mają mieć maseczki zasłaniające usta i nos oraz muszą poddać się dezynfekcji rąk przed wejściem do hali czy budynku szkolnego.