kredyty bez bik

Zawody powiatowe w Piłce Halowej Chłopców Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 153 razy

      W czwartek 20 lutego 2020 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej naszego liceum rozegrane zostały zawody powiatowe w Piłce Halowej Chłopców. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach: dla uczniów z klas pierwszych oraz dla uczniów z klas starszych.

W kategorii klas pierwszych, naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: DROZD HUBERT – kl. 1i, DROZD PATRYK – kl. 1i, MAJKA KACPER – kl. 1i, ORTYL JAKUB – kl. 1i, STEC SEBASTIAN – kl. 1i, STRĘK SZYMON – kl. 1i, FRYSZTAK PAWEŁ – kl. 1e oraz HALAT ADRIAN – kl. 1e.

W kategorii klas starszych, naszą szkołę reprezentowali: CIEPIELA NORBERT – kl. 2c, CZÓŁNO AMADEUSZ – kl. 3a, DYŁO MATEUSZ – kl. 3a, JAWOREK MICHAŁ – kl. 2a, KANACH PRZEMYSŁAW – kl. 3a, MACIOŁEK FILIP – kl. 3a, PERSAK KAZIMIERZ – kl. 2a, RUDY HUBERT – kl. 3a, SITKO KACPER – kl. 3a i ZIOBRO DAWID – kl. 2a.

Obsługą techniczną zawodów zajęły się, niedoścignione na tym stanowisku, uczennice klasy 1i: Małgorzata Pałkoń, Kamila Fryz i Marcelina Bąk – za co im bardzo serdecznie dziękujemy.

Po bardzo emocjonujących meczach, zespoły z naszego liceum zajęły ostatecznie: w kategorii klas pierwszych – miejsce II, a w kategorii klas starszych – miejsce III.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim naszym piłkarzom i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach!

 

Ł. Dziurzyński

Oceń ten artykuł
(2 głosów)