kredyty bez bik

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego WORLD OF LANGUAGES Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 145 razy

      Miło nam poinformować, że Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego – World of Languages, kategoria EXPERT, klasy 1, 2 i 3. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z całej Polski (722 osoby z klas pierwszych, 346 osób z klas drugich oraz 274 osoby z klas trzecich. Tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, którzy znaleźli się w grupie uczniów nagrodzonych:

w kategorii klasy I – Marcel Chłopek (kl. 1A) zajął II miejsce; klasy II – Julia Florczak (kl. 2C) – II miejsce oraz Mikołaj Ignaś (kl. 2C) – III miejsce; klasy III – Aleksandra Pieja (kl. 3A) zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe dotyczące rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego oraz gramatyki i słownictwa. Testy dla poszczególnych klas charakteryzował rosnący stopień trudności odwzorowujący zwiększający się poziom umiejętności uczniów. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom ale wszystkim, którzy zmagali się z zadaniami konkursowymi i życzymy dalszych postępów w nauce języka angielskiego.

Oceń ten artykuł
(1 głos)