kredyty bez bik

Uczennica naszego liceum stypendystką Prezesa Rady Ministrów Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 155 razy

      4 lutego 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 240 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wyróżnionym pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch.

Za wyniki w minionym roku szkolnym Prezes Rady Ministrów przyznał 220 stypendiów dla uczniów z naszego województwa. Stypendium jest przyznawane uczniowi szkoły maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Miło nam poinformować, iż tegoroczną stypendystką naszego Liceum została Aleksandra Pieja.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)