kredyty bez bik

WYJĄTKOWE WYDARZENIE SPORTOWE W NASZYM LICEUM Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 296 razy

      W najbliższy wtorek, tj. 11 lutego 2020 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej naszego liceum odbędzie się niecodzienne wydarzenie sportowe, jakim z pewnością będą Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu rejonowym. Zwykle zawody na tym poziomie odbywają się na parkietach w Kolbuszowej lub Mielcu, jednak z uwagi na fakt, iż w ubiegłym roku szkolnym drużyna naszych siatkarek wygrała zawody na tym poziomie i awansowała do rozgrywek wojewódzkich, a w tym roku szkolnym nasze dziewczęta po raz kolejny zdobyły I miejsce w zawodach powiatowych, organizatorzy zdecydowali się wyróżnić nasz zespół i zawody tej rangi rozegrać w hali naszego liceum.

Nasze „złotka” wystąpią w składzie: MAGDALENA BUKIEWICZ – kl. 1H, KATARZYNA GODYŃ – kl. 1I, ZUZANNA GRUSZKA – kl. 1D, PATRYCJA KRÓL – kl. 1D, KAROLINA MAJKA – kl. 3C, MARTYNA PAŚKO – kl. 3C, PATRYCJA PERLIK – kl. 2B, AGATA RÓG – kl. 1I, KATARZYNA SZCZĘCH – kl. 2B, DOMINIKA TOTON – kl. 1G oraz KATARZYNA ANTOSZ – kl. 1D

Zmierzymy się z drużynami z Mielca, Dębicy oraz Kolbuszowej, a stawką będzie awans do rozgrywek wojewódzkich. Rozpoczęcie zmagań o godz. 9:00.

Całą społeczność szkolną zapraszamy do kibicowania, a naszym siatkarkom życzymy powtórzenia sukcesu sprzed roku!

 

Ł. Dziurzyński

Oceń ten artykuł
(3 głosów)