kredyty bez bik

Udział uczniów naszej szkoły w konkursach chemicznych w Tarnowie i Rzeszowie Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 273 razy

      7 grudnia 2019 r. w Tarnowie odbyły się zawody okręgowe Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej. Konkurs ten jest organizowany od roku 1988 przez pracowników Wydziału Chemii oraz Fundację Pro Chemia przy Wydziale Chemii UJ. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów chemią oraz umożliwienie im sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności. Od bieżącego roku szkolnego Konkurs Wiedzy Chemicznej ma charakter konkursu ogólnopolskiego. W gronie uczestników znalazły się uczennice z klasy 3c: Katarzyna Góra, Kinga Głodek, Justyna Iwan oraz Łucja Ziobro.

Z kolei 14 grudnia 2019 r. w Rzeszowie uczniowie naszego liceum: Karolina Majka z klasy 3c oraz Kacper Drozdowski z klasy 1h wzięli udział w drugim etapie XII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. Organizatorem Konkursu jest Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)