kredyty bez bik

Wizyta Św. Mikołaja w naszym liceum Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 662 razy

      6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj w asyście pięknych Śnieżynek, renifera Rudolfa, a nawet osobistego fotografa! Mikołaj odwiedzał uczniów w pracowniach i wręczał im słodkie upominki. Obdarowani zostali również nauczyciele. Niektórzy, aby godnie przyjąć gościa założyli na głowę tradycyjne mikołajowe czapki. Na zakończenie odwiedzin w pracowniach, osobisty mikołajowy fotograf wykonywał każdej klasie pamiątkowe fotografie z Mikołajem i Jego świtą.

Z okazji przybycia do naszej szkoły tak wyjątkowego gościa, Samorząd Uczniowski zorganizował dodatkowe atrakcje takie jak:

- dzień bez pytania dla osób w mikołajowych czapkach,

- losowanie dodatkowego szczęśliwego numerka.

Bardzo gorąco dziękujemy Mikołajowi za wizytę w naszym liceum i zapraszamy za rok!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)