kredyty bez bik

Przyznano stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 325 razy

      Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przedstawił listę uczniów, którym przyznano na rok szkolny 2019/2020 stypendia w ramach programu „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - na rok szkolny 2019/2020”.

Wśród beneficjentów znaleźli się również uczniowie sędziszowskiego Liceum. W tym roku rekordowa liczba uczniów naszego Liceum została stypendystami. Jedenaścioro przedstawicieli różnych klas ma powody do zadowolenia. Są to z klas pierwszych – Kacper Drozdowski, Michał Kot, Natalia Głodek, Mikołaj Wołos, Nikodem Idzik, z klas drugich – Anna Kujda, Dagmara Ochab, a klasy trzecie reprezentują – Karolina Majka, Kinga Głodek, Paweł Głuch, Joanna Guzy.

Przez dziesięć miesięcy roku szkolnego 2019/2020 uczniowie będą otrzymywać wsparcie finansowe.  Aby je uzyskać, musieli wykazać się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w zakresie przedmiotów przyrodniczych, języków obcych i matematyki. Dotychczas, z takiego wsparcia finansowego - pochodzącego z Funduszy Unii Europejskiej – w naszej szkole przyznano łącznie 86 stypendiów.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)