kredyty bez bik

Udział uczniów naszego liceum w konkursach chemicznych Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 217 razy

 

  logo olchem   

      23 listopada 2019 r. w Rzeszowie odbył się pierwszy etap 66 Olimpiady Chemicznej. Do zawodów zostało zakwalifikowanych 60 uczniów z etapu wstępnego. W gronie uczestników znalazł się uczeń sędziszowskiego Liceum Kacper Drozdowski.

 

KonkursChemiczny1

7 listopada 2019 r. grupa kilkunastu uczniów naszego Liceum wzięła udział w pierwszym etapie XII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. Komitet Organizacyjny do drugiego etapu Konkursu zakwalifikował trójkę uczniów: Katarzynę Górę i Karolinę Majkę z klasy 3c oraz Kacpra Drozdowskiego z klasy 1h.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych etapach Olimpiady i Podkarpackiego Konkursu Chemicznego.

Oceń ten artykuł
(7 głosów)