kredyty bez bik

Relacja z drużynowego turnieju tenisa stołowego dziewcząt i chłopców Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 295 razy

      We wtorek 5 listopada 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej naszego liceum odbył się turniej drużynowy tenisa stołowego dziewcząt i chłopców rozgrywany w ramach Licealiady na szczeblu powiatu.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Persak – kl. 2d, Daria Pięta – kl. 2a, Judyta Ziajor – kl. 3c i Agata Róg – kl. 1i oraz drużyna chłopców w składzie: Mateusz Mazan – kl. 2b, Kazimierz Persak – kl. 2a, Dawid Ziobro – kl. 2a, Jakub Bębynek – kl. 1i i Karol Magdoń – kl. 1i. Mecze na poszczególnych stołach sędziowały uczennice z klasy 1c za co im bardzo serdecznie dziękujemy.

Po bardzo emocjonujących grach indywidualnych oraz deblowych drużyna naszych chłopców zdobyła ostatecznie miejsce III-ie, a drużyna dziewcząt miejsce II-ie, które daje naszym dziewczętom awans do etapu rejonowego turnieju.

Wszystkim zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy, a naszym dziewczętom życzymy sukcesów na kolejnych etapach rozgrywek!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)