Wycieczka klas pierwszych do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

25 października br. uczniowie klas pierwszych - 1e i 1h wraz z wychowawcami, udali się na jednodniową wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Naszym celem był udział w warsztatach przedmiotowych. 50 osobowa grupa została podzielona na trzy zespoły, które następnie udały się na zajęcia laboratoryjne z chemii, fizyki i biologii. Zdobyta wiedza, przeprowadzone doświadczenia z pewnością pomogą uczniom w wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Po zajęciach w laboratoriach uczniowie mieli okazję poznać pozostałe atrakcje, jakie oferuje odwiedzającym Centrum Nauki Kopernik. Ostatnim punktem wycieczki był wspólny obiad. Nasz wyjazd zakończył się w późnych godzinach nocnych i mimo dużego zmęczenia i niewyspania, wróciliśmy zadowoleni i uśmiechnięci.

Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik odbył się w ramach projektu „Sędziszowskie Liceum Szkołą Kluczowych Kompetencji. Program rozwijania kompetencji i umiejętności uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.”