Wyniki konkursu fotograficznego 'La beauté est dans la rue' Wyróżniony

20 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Francuskiego z tej okazji w naszej szkole we współpracy z Safran Transmission Systems Poland zorganizowano konkurs fotograficzny dla uczniów klas VIII, uczących się języka francuskiego „La beauté est dans la rue”. W ramach konkursu uczniowie mieli za zadanie wykonać zdjęcie na którym pojawią się trzy charakterystyczne dla Francji kolory oraz piękno, które jest na ulicy.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce- Anna Kozak ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Węglowskiego
w Sędziszowie Młp.

II miejsce - Emilia Skóra ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Będziemyślu

III miejsce - Bogusław Sochacki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Węglowskiego
w Sędziszowie Młp.

O  terminie odbioru nagród poinformujemy w najbliższych dniach drogą elektroniczną.

Za zgodą autorów zdjęć zamieszczamy nagrodzone prace. Fotografie również będzie można zobaczyć w naszej szkole.

Dziękujemy firmie Safran Transmission Systems Poland za objęcie patronatu oraz przekazanie nagród dla laureatów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Julia Pondo