kredyty bez bik

Sukces naszych uczniów w zawodach drużynowych w szachach

Dział: Aktualności
Czytany 138 razy

      22 października 2019 r. drużyna naszej szkoły w składzie: Joanna Guzy - kl. 3a, Paweł Głuch - kl. 3a, Jakub Czapka - kl. 2a oraz Jakub Wrona - kl. 2a, wzięli udział w zawodach drużynowych w szachach, rozgrywanych w ramach Licealiady na szczeblu powiatu. Zawody rozegrane zostały w budynku Zespołu Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp., a przystąpiły do nich drużyny z 4 szkół ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał prezes  Towarzystwa Szachowego "Skoczek" w Sędziszowie Młp. – Pan  Robert Stefański.

Nasi szachiści w popisowy sposób rozegrali swoje partie i ostatecznie drużyna z LO w Sędziszowie Młp. zajęła pierwsze miejsce w zawodach uzyskując tym samym awans do etapu rejonowego. Rozgrywki rejonowe odbędą się dnia 6 listopada 2019 r. w Mielcu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy awansów do kolejnych etapów rozgrywek!

Oceń ten artykuł
(1 głos)