Konkurs fotograficzny dla uczniów klas 8 szkół podstawowych Wyróżniony

Miesiąc marzec jest miesiącem Frankofonii w związku z tym nasza szkoła organizuje konkurs fotograficzny dla uczniów klas 8 szkół podstawowych uczących się języka francuskiego "La beaute est dans la rue". Czekamy na artystyczne zdjęcia, na których pojawią się trzy charakterystyczne dla Francji kolory oraz tematyczne piękno, które jest na ulicy czy też w najbliższym otoczeniu. Zdjęcia mają przywodzić na myśl bardzo szeroko pojętą cywilizację i kulturę francuską. Fotografie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie niezbędne informację dostępne są w zamieszczonym regulaminie.