Niezwykłe spotkanie po latach

W sobotę 29 czerwca 2019 r. w murach naszego Liceum odbyło się niezwykłe spotkanie po latach. Absolwenci dwóch klas, którzy zdawali maturę w 1979 r. spotkali się po raz pierwszy od ukończenia szkoły. W spotkaniu uczestniczyła wychowawczyni klasy B, pani prof. Maria Najbar oraz pani prof. Wiesława Bauman, a także pani prof. Otylia Włodarska, która zastąpiła w funkcji wychowawcy klasy A, śp. pana prof. Józefa Dziedzica. Po mszy o godz. 12:00 w Kościele p. w. Miłosierdzia Bożego i po odwiedzeniu grobów swoich nauczycieli na sędziszowskim cmentarzu, powspominali dawne czasy i odbyli lekcje w klasach Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi. Jak przed laty,  było dużo śmiechu, żartów, ale też wspomnień, od których zakręciła się łezka w niejednym oku. Proszę oglądać zrobione w szkole zdjęcia i odszukać na nich krewnych czy dawnych znajomych.

Zapraszamy do nas wszystkich absolwentów, którzy chcieliby się spotkać po latach.