kredyty bez bik

Sukcesy naszych uczniów w internetowym konkursie "SzachMaks"

Dział: Aktualności
Czytany 185 razy

        W kwietniu br. odbył się I Ogólnopolski Konkurs Internetowy SzachMaks. Do konkursu przystąpiło blisko 1000 uczniów z ok. 150 szkół, w tym prawie 60 uczniów liceów. Wśród nich znaleźli się Joanna Guzy i Paweł Głuch z klasy 2A naszej szkoły, uzyskując piękne wyniki. W kategorii klas drugich liceów Paweł uzyskał tytuł Laureata Konkursu zdobywając II-gie miejsce w kraju i I- sze w województwie a Asia zajęła IX-te miejsce w kraju i II-gie w województwie. W SzachMaksie trzeba było wykazać się wiedzą szachową, spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz być gotowym na niestandardowe zadania podczas konkursu. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Laureat otrzymał także srebrny medal i nagrodę pieniężną.

Asi i Pawłowi pięknie gratulujemy!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)