Nagroda Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla naszej uczennicy

24 maja 2019 roku Martyna Paśko uczennica klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. odebrała z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla,  nagrodę przyznaną przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych dla najlepszego ucznia Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Taka nagroda corocznie przyznawana jest tylko jednemu najlepszemu uczniowi z każdego powiatu. Wręczenie nagrody miało miejsce podczas podkarpackich obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, ustanowionego dla upamiętnienia pierwszych, po II Wojnie Światowej wyborów samorządowych.

logo i napis pion